Hero

Yveltal-EX

×
Pokémonkaart Yveltal-EX nummer XY150a/183 uit de set XY Black Star Promos (XY)

Evolutielijn

Yveltal evolueert niet: hij staat op zichzelf en heeft geen voor- of nafase.

Op de kaart zelf staat Basic.

Yveltal-EX XY150a/183

Pokémon - Basic, EX
HP 170Energietype Darkness

Wat is deze kaart waard?

Van Yveltal-EX is op dit moment geen marktprijs bekend. Dat zegt niet dat de kaart niets waard is, maar wel dat er zo weinig in gehandeld wordt dat er geen betrouwbare notering uit komt — bij Trainer-, Energy- en oude promokaarten is dat normaal. Heb je er meer liggen, dan kijken we er graag naar.

Verzameling aanmelden
Attacks
Energietype DarknessEnergietype Colorless

Evil Ball

20+

This attack does 20 more damage times the amount of Energy attached to both Active Pokémon.
Energietype DarknessEnergietype ColorlessEnergietype Colorless

Y Cyclone

90

Move an Energy from this Pokémon to 1 of your Benched Pokémon.
Rules
Pokémon-EX rule: When a Pokémon-EX has been Knocked Out, your opponent takes 2 Prize cards.
Weakness
Zwakte tegen energietype Lightning×2
Resistance
Weerstand tegen energietype Fighting-20
Retreat cost
Terugtrekkosten, energietype Colorless
Terugtrekkosten, energietype Colorless
Artist
Hasuno
Rarity
Promo
Set
XY Black Star PromosSetsymbool van XY Black Star Promos
Number
XY150a / 183
National dex
717

Yveltal-EX is kaart XY150a uit de set XY Black Star Promos, die 183 kaarten telt. De set verscheen op 12 oktober 2013. De zeldzaamheid van deze kaart is Promo. De illustratie is van Hasuno.

In de Pokédex staan 5 kaarten met de naam Yveltal-EX.

Veelgestelde vragen over deze kaart

Hoe zeldzaam is Yveltal-EX uit XY Black Star Promos?

Yveltal-EX uit XY Black Star Promos heeft zeldzaamheid Promo. In XY Black Star Promos zijn 216 van de 216 kaarten Promo, oftewel 100 %.

Uit welke set komt Yveltal-EX nummer XY150a?

Yveltal-EX is kaart XY150a/183 uit de set XY Black Star Promos, onderdeel van de XY-serie. Die set verscheen op 12 oktober 2013.

Hoeveel Yveltal-EX-kaarten bestaan er?

In onze Pokédex staan 5 verschillende kaarten met de naam Yveltal-EX. De waardevolste daarvan is Yveltal-EX uit XY Black Star Promos, met € 75,00.

Wie heeft Yveltal-EX uit XY Black Star Promos getekend?

De illustratie van Yveltal-EX uit XY Black Star Promos is van Hasuno. Van deze illustrator staan 76 kaarten in onze Pokédex.

Mag je Yveltal-EX uit XY Black Star Promos nog spelen?

Yveltal-EX uit XY Black Star Promos is speelbaar in Expanded en Unlimited. In het huidige Standard-format mag hij niet gebruikt worden; voor verzamelaars maakt dat niets uit voor de waarde.

Meer kaarten in XY Black Star Promos

Meer kaarten zoals deze

Pokédex versie 3.6.3 · bijgewerkt op

Nieuwe Pokémon-sets

De meest recente sets, met de waardevolste kaart per set.

Bekijk alle sets in de Pokédex of bekijk de prijsindex

Recent ingekochte kaarten

Pokemonkaart Lugia
Pokemon kaart gekocht Abra
Gekochte pokemon kaart
Verkoop je pokemon kaart

Pokedex