Hero

30th Classic Collection

×

Wat zijn de kaarten uit 30th Classic Collection waard?

30th Classic Collection is uitgebracht op 16 september 2026 en hoort bij de Mega Evolution-serie. De set telt 30 kaarten. De illustraties zijn van 17 verschillende tekenaars.

Naar zeldzaamheid bevat deze set 30 None.

De waardevolste kaart is op dit moment Lugia, met een gemiddelde marktwaarde van € 216,11. Daarna volgen Charizard (€ 176,16) en Magikarp (€ 80,95). Gemiddeld ligt een kaart uit deze set op € 28,14.

Kaarten uit 30th Classic Collection zijn legaal in Expanded.

Wat maakt 30th Classic Collection bijzonder?

30th Classic Collection is de 10e van 10 sets in deze serie. De meeste kaarten zijn getekend door 5ban Graphics (6 stuks).

Welke sets kwamen er vóór en na 30th Classic Collection?

Daarvóór verscheen Pitch Black (17 juli 2026).

Wat kost het om 30th Classic Collection compleet te maken?

30th Classic Collection compleet maken kost op 13 oktober 2026 ongeveer € 844,26. Dat is de som van 30 kaarten, gerekend met de goedkoopste druk van elke kaart tegen de trendprijs op Cardmarket. Daarvan zit 26 % in één kaart: Lugia 029/30, met € 216,11.

De vijf duurste kaarten zijn samen goed voor € 547,47 (65 %). De overige 25 kaarten kosten bij elkaar € 296,79, gemiddeld € 11,87 per kaart. De middelste kaart uit deze set kost € 11,51.

  1. Lugia 029/30€ 216,11
  2. Charizard 001/30€ 176,16
  3. Magikarp 030/30€ 80,95
  4. Gengar 018/30€ 45,12
  5. Pikachu & Zekrom GX 008/30€ 29,13

Dit bedrag is een optelsom van marktprijzen, geen aanbod: het gaat uit van nette exemplaren, en verzendkosten zitten er niet in — een set compleet maken betekent in de praktijk tientallen losse aankopen bij evenzoveel verkopers.

€ 28,75€ 26,72
27 sep13 okt
De gemiddelde kaart uit 30th Classic Collection steeg 4 % in de afgelopen 16 dagen. Hoogste meting € 28,75, laagste € 26,72. Bron: Cardmarket, laatste meting 13 okt 2026.

Pokédex versie 3.6.3 · bijgewerkt op

Nieuwe Pokémon-sets

De meest recente sets, met de waardevolste kaart per set.

Bekijk alle sets in de Pokédex of bekijk de prijsindex

Recent ingekochte kaarten

Pokemonkaart Lugia
Pokemon kaart gekocht Abra
Gekochte pokemon kaart
Verkoop je pokemon kaart

Pokedex