Hero

Galarian Perrserker

×
Pokémonkaart Galarian Perrserker nummer 181/264 uit de set Fusion Strike (Sword & Shield)

Evolutielijn

Galarian Perrserker is de laatste fase van een lijn van twee fases.

  1. Fase 1
  2. Fase 2

Op de kaart zelf staat Stage 1: hij wordt gespeeld op Galarian Meowth.

Galarian Perrserker 181/264

Pokémon - Stage 1
HP 120Energietype Metal
Geschatte marktwaarde€ 0,21Reverse Holo · Trendprijs volgens Cardmarket · gemeten 25 aug 2026

Galarian Perrserker bestaat in twee drukken. Welke heb jij?

  • Reverse Holo€ 0,21
  • Normaal€ 0,06

Bij een reverse holo glinstert de achtergrond van de kaart en niet de afbeelding zelf. De normale druk glinstert niet.

  • Laagste aanbod€ 0,03
  • Gemiddeld verkocht€ 0,24
  • Gemiddeld (30 dagen)€ 0,26
€ 0,29€ 0,21
7 aug26 aug
Galarian Perrserker daalde 28 % in de afgelopen 19 dagen. Hoogste meting € 0,29, laagste € 0,21. Bron: Cardmarket, laatste meting 26 aug 2026.
Amerikaanse markt (TCGplayer)
  • Normal€ 0,17
  • Reverse holofoil€ 0,26

Omgerekend uit dollars tegen de dagkoers van de Europese Centrale Bank. Amerikaanse prijzen wijken structureel af van de Europese; voor verkoop in Nederland is Cardmarket de maatstaf.

Los verkopen loont bij deze kaart niet

Galarian Perrserker heeft een marktwaarde van € 0,21. Los verkopen loont bij dat bedrag niet: alleen al aan sleeve, toploader en envelop ben je ongeveer € 1,00 kwijt, en Cardmarket houdt 5 % commissie in. Kaarten in deze prijsklasse verkoop je per doos of per map, niet per stuk.

Heb je een doos of een map vol van dit soort kaarten, dan is dat bij elkaar wél de moeite waard — daar hebben we een aparte route voor.

Bulk aanmelden

Aan deze prijs kunnen geen rechten worden ontleend. Het is een waarneming van de markt op de genoemde peildatum, geen taxatie en geen aanbod; de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Attacks
Energietype Metal

Call to Muster

Search your deck for up to 2 basic Energy cards and attach them to your Pokémon in any way you like. Then, shuffle your deck.
Energietype ColorlessEnergietype ColorlessEnergietype Colorless

Headbang

80

Weakness
Zwakte tegen energietype Fire×2
Resistance
Weerstand tegen energietype Grass-30
Retreat cost
Terugtrekkosten, energietype Colorless
Artist
Shigenori Negishi
Rarity
Ongewoon (Uncommon)
Set
Fusion StrikeSetsymbool van Fusion Strike
Number
181 / 284
National dex
863

Galarian Perrserker is kaart 181 uit de set Fusion Strike, die 284 kaarten telt. De set verscheen op 12 november 2021. De zeldzaamheid van deze kaart is Uncommon. De illustratie is van Shigenori Negishi.

De gemiddelde marktwaarde is € 0,21. Over alle varianten lopen de prijzen van € 0,06 tot € 0,21. In de Pokédex staan 8 kaarten met de naam Galarian Perrserker.

Op de kaart staat: After many battles, it evolved dangerous claws that come together to form daggers when extended.

Veelgestelde vragen over deze kaart

Wat is Galarian Perrserker uit Fusion Strike waard?

De marktwaarde van de reverse holo van Galarian Perrserker uit Fusion Strike is € 0,21. Dat is de stand op 25 augustus 2026 volgens Cardmarket, de grootste Europese marktplaats voor losse kaarten. Deze kaart bestaat in 2 drukken: reverse holo € 0,21 en normaal € 0,06. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend: het is een waarneming van de markt, geen taxatie en geen bod, en de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Wat houd je over als je Galarian Perrserker uit Fusion Strike zelf verkoopt?

Galarian Perrserker uit Fusion Strike heeft een marktwaarde van € 0,21. Los verkopen loont bij dat bedrag niet: alleen al aan sleeve, toploader en envelop ben je ongeveer € 1,00 kwijt, en Cardmarket houdt 5 % commissie in. Kaarten in deze prijsklasse verkoop je per doos of per map, niet per stuk.

Hoe zeldzaam is Galarian Perrserker uit Fusion Strike?

Galarian Perrserker uit Fusion Strike heeft zeldzaamheid Uncommon. In Fusion Strike zijn 83 van de 284 kaarten Uncommon, oftewel 29 %.

Uit welke set komt Galarian Perrserker nummer 181?

Galarian Perrserker is kaart 181/264 uit de set Fusion Strike, onderdeel van de Sword & Shield-serie. Die set verscheen op 12 november 2021.

Hoeveel Galarian Perrserker-kaarten bestaan er?

In onze Pokédex staan 8 verschillende kaarten met de naam Galarian Perrserker. De waardevolste daarvan is Galarian Perrserker uit Rebel Clash, met € 33,48.

Wie heeft Galarian Perrserker uit Fusion Strike getekend?

De illustratie van Galarian Perrserker uit Fusion Strike is van Shigenori Negishi. Van deze illustrator staan 143 kaarten in onze Pokédex.

Mag je Galarian Perrserker uit Fusion Strike nog spelen?

Galarian Perrserker uit Fusion Strike is speelbaar in Expanded en Unlimited. In het huidige Standard-format mag hij niet gebruikt worden; voor verzamelaars maakt dat niets uit voor de waarde.

Meer kaarten in Fusion Strike

Meer kaarten zoals deze

Pokédex versie 3.6.1 · bijgewerkt op

Nieuwe Pokémon-sets

De meest recente sets, met de waardevolste kaart per set.

Bekijk alle sets in de Pokédex of bekijk de prijsindex

Recent ingekochte kaarten

Pokemonkaart Lugia
Pokemon kaart gekocht Abra
Gekochte pokemon kaart
Verkoop je pokemon kaart

Pokedex