Hero

Boltund VMAX

×
Pokémonkaart Boltund VMAX nummer 104/264 uit de set Fusion Strike (Sword & Shield)

Evolutielijn

Boltund is de laatste fase van een lijn van twee fases.

  1. Fase 1
  2. Fase 2
    • Boltund op een PokémonkaartBoltunddeze kaart

Op de kaart zelf staat VMAX: hij wordt gespeeld op Boltund V.

Boltund VMAX 104/264

Pokémon - VMAX
HP 320Energietype Lightning
Geschatte marktwaarde€ 1,36Trendprijs volgens Cardmarket · gemeten 25 aug 2026
  • Laagste aanbod€ 0,80
  • Gemiddeld verkocht€ 1,43
  • Gemiddeld (30 dagen)€ 1,45
€ 1,52€ 1,35
7 aug26 aug
Boltund VMAX daalde 11 % in de afgelopen 19 dagen. Hoogste meting € 1,52, laagste € 1,35. Bron: Cardmarket, laatste meting 26 aug 2026.
Amerikaanse markt (TCGplayer)
  • Holofoil€ 1,58

Omgerekend uit dollars tegen de dagkoers van de Europese Centrale Bank. Amerikaanse prijzen wijken structureel af van de Europese; voor verkoop in Nederland is Cardmarket de maatstaf.

Los verkopen loont bij deze kaart niet

Boltund VMAX heeft een marktwaarde van € 1,36. Los verkopen loont bij dat bedrag niet: alleen al aan sleeve, toploader en envelop ben je ongeveer € 1,00 kwijt, en Cardmarket houdt 5 % commissie in. Kaarten in deze prijsklasse verkoop je per doos of per map, niet per stuk.

Heb je een doos of een map vol van dit soort kaarten, dan is dat bij elkaar wél de moeite waard — daar hebben we een aparte route voor.

Bulk aanmelden

Aan deze prijs kunnen geen rechten worden ontleend. Het is een waarneming van de markt op de genoemde peildatum, geen taxatie en geen aanbod; de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Attacks
Energietype LightningEnergietype Colorless

Bolt Storm

30+

This attack does 30 more damage for each Lightning Energy attached to all of your Pokémon.
Energietype LightningEnergietype LightningEnergietype Colorless

Max Bolt

230

During your next turn, this Pokémon can't use Max Bolt.
Rules
VMAX rule: When your Pokémon VMAX is Knocked Out, your opponent takes 3 Prize cards.
Weakness
Zwakte tegen energietype Fighting×2
Resistance
N/A
Retreat cost
Terugtrekkosten, energietype Colorless
Terugtrekkosten, energietype Colorless
Artist
PLANETA Tsuji
Rarity
Zeldzaam holo VMAX (Rare Holo VMAX)
Set
Fusion StrikeSetsymbool van Fusion Strike
Number
104 / 284
National dex
836

Boltund VMAX is kaart 104 uit de set Fusion Strike, die 284 kaarten telt. De set verscheen op 12 november 2021. De zeldzaamheid van deze kaart is Rare Holo VMAX. De illustratie is van PLANETA Tsuji.

De gemiddelde marktwaarde is € 1,36. In de Pokédex staan 2 kaarten met de naam Boltund VMAX.

Veelgestelde vragen over deze kaart

Wat is Boltund VMAX uit Fusion Strike waard?

De marktwaarde van Boltund VMAX uit Fusion Strike is € 1,36. Dat is de stand op 25 augustus 2026 volgens Cardmarket, de grootste Europese marktplaats voor losse kaarten. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend: het is een waarneming van de markt, geen taxatie en geen bod, en de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Wat houd je over als je Boltund VMAX uit Fusion Strike zelf verkoopt?

Boltund VMAX uit Fusion Strike heeft een marktwaarde van € 1,36. Los verkopen loont bij dat bedrag niet: alleen al aan sleeve, toploader en envelop ben je ongeveer € 1,00 kwijt, en Cardmarket houdt 5 % commissie in. Kaarten in deze prijsklasse verkoop je per doos of per map, niet per stuk.

Hoe zeldzaam is Boltund VMAX uit Fusion Strike?

Boltund VMAX uit Fusion Strike heeft zeldzaamheid Rare Holo VMAX. In Fusion Strike zijn 8 van de 284 kaarten Rare Holo VMAX, oftewel 3 %.

Uit welke set komt Boltund VMAX nummer 104?

Boltund VMAX is kaart 104/264 uit de set Fusion Strike, onderdeel van de Sword & Shield-serie. Die set verscheen op 12 november 2021.

Hoeveel Boltund VMAX-kaarten bestaan er?

In onze Pokédex staan 2 verschillende kaarten met de naam Boltund VMAX. De waardevolste daarvan is Boltund VMAX uit Fusion Strike, met € 8,09.

Wie heeft Boltund VMAX uit Fusion Strike getekend?

De illustratie van Boltund VMAX uit Fusion Strike is van PLANETA Tsuji. Van deze illustrator staan 87 kaarten in onze Pokédex.

Mag je Boltund VMAX uit Fusion Strike nog spelen?

Boltund VMAX uit Fusion Strike is speelbaar in Expanded en Unlimited. In het huidige Standard-format mag hij niet gebruikt worden; voor verzamelaars maakt dat niets uit voor de waarde.

Meer kaarten in Fusion Strike

Meer kaarten zoals deze

Pokédex versie 3.6.1 · bijgewerkt op

Nieuwe Pokémon-sets

De meest recente sets, met de waardevolste kaart per set.

Bekijk alle sets in de Pokédex of bekijk de prijsindex

Recent ingekochte kaarten

Pokemonkaart Lugia
Pokemon kaart gekocht Abra
Gekochte pokemon kaart
Verkoop je pokemon kaart

Pokedex