Hero

Galarian Darmanitan

×
Pokémonkaart Galarian Darmanitan nummer 28/189 uit de set Darkness Ablaze (Sword & Shield)

Evolutielijn

Darmanitan is de laatste fase van een lijn van twee fases.

  1. Fase 1
  2. Fase 2
    • Darmanitan op een PokémonkaartDarmanitandeze kaart

Op de kaart zelf staat Stage 1: hij wordt gespeeld op Galarian Darumaka.

Galarian Darmanitan 28/189

Pokémon - Stage 1
HP 140Energietype Fire
Geschatte marktwaarde€ 0,97Reverse Holo · Trendprijs volgens Cardmarket · gemeten 25 aug 2026

Galarian Darmanitan bestaat in twee drukken. Welke heb jij?

  • Reverse Holo€ 0,97
  • Normaal€ 0,47

Bij een reverse holo glinstert de achtergrond van de kaart en niet de afbeelding zelf. De normale druk glinstert niet.

  • Laagste aanbod€ 0,15
  • Gemiddeld verkocht€ 1,02
  • Gemiddeld (30 dagen)€ 0,91
€ 1,03€ 0,95
7 aug26 aug
Galarian Darmanitan steeg 2 % in de afgelopen 19 dagen. Hoogste meting € 1,03, laagste € 0,95. Bron: Cardmarket, laatste meting 26 aug 2026.
Amerikaanse markt (TCGplayer)
  • Normal€ 0,27
  • Reverse holofoil€ 0,45

Omgerekend uit dollars tegen de dagkoers van de Europese Centrale Bank. Amerikaanse prijzen wijken structureel af van de Europese; voor verkoop in Nederland is Cardmarket de maatstaf.

Los verkopen loont bij deze kaart niet

Galarian Darmanitan heeft een marktwaarde van € 0,97. Los verkopen loont bij dat bedrag niet: alleen al aan sleeve, toploader en envelop ben je ongeveer € 1,00 kwijt, en Cardmarket houdt 5 % commissie in. Kaarten in deze prijsklasse verkoop je per doos of per map, niet per stuk.

Heb je een doos of een map vol van dit soort kaarten, dan is dat bij elkaar wél de moeite waard — daar hebben we een aparte route voor.

Bulk aanmelden

Aan deze prijs kunnen geen rechten worden ontleend. Het is een waarneming van de markt op de genoemde peildatum, geen taxatie en geen aanbod; de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Attacks
Energietype Colorless

Headbutt

40

Energietype WaterEnergietype WaterEnergietype Colorless

Frozen Heat

110+

You may discard all Water Energy from this Pokémon. If you do, this attack does 60 more damage.
Weakness
Zwakte tegen energietype Water×2
Resistance
N/A
Retreat cost
Terugtrekkosten, energietype Colorless
Terugtrekkosten, energietype Colorless
Terugtrekkosten, energietype Colorless
Artist
Misa Tsutsui
Rarity
Zeldzaam (Rare)
Set
Darkness AblazeSetsymbool van Darkness Ablaze
Number
28 / 201
National dex
555

Galarian Darmanitan is kaart 28 uit de set Darkness Ablaze, die 201 kaarten telt. De set verscheen op 14 augustus 2020. De zeldzaamheid van deze kaart is Rare. De illustratie is van Misa Tsutsui.

De gemiddelde marktwaarde is € 0,97. Over alle varianten lopen de prijzen van € 0,47 tot € 0,97. In de Pokédex staan 5 kaarten met de naam Galarian Darmanitan.

Op de kaart staat: Anger has reignited its atrophied flame sac. This Pokémon spews fire everywhere as it rampages indiscriminately.

Veelgestelde vragen over deze kaart

Wat is Galarian Darmanitan uit Darkness Ablaze waard?

De marktwaarde van de reverse holo van Galarian Darmanitan uit Darkness Ablaze is € 0,97. Dat is de stand op 25 augustus 2026 volgens Cardmarket, de grootste Europese marktplaats voor losse kaarten. Deze kaart bestaat in 2 drukken: reverse holo € 0,97 en normaal € 0,47. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend: het is een waarneming van de markt, geen taxatie en geen bod, en de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Wat houd je over als je Galarian Darmanitan uit Darkness Ablaze zelf verkoopt?

Galarian Darmanitan uit Darkness Ablaze heeft een marktwaarde van € 0,97. Los verkopen loont bij dat bedrag niet: alleen al aan sleeve, toploader en envelop ben je ongeveer € 1,00 kwijt, en Cardmarket houdt 5 % commissie in. Kaarten in deze prijsklasse verkoop je per doos of per map, niet per stuk.

Hoe zeldzaam is Galarian Darmanitan uit Darkness Ablaze?

Galarian Darmanitan uit Darkness Ablaze heeft zeldzaamheid Rare. In Darkness Ablaze zijn 34 van de 201 kaarten Rare, oftewel 17 %.

Uit welke set komt Galarian Darmanitan nummer 28?

Galarian Darmanitan is kaart 28/189 uit de set Darkness Ablaze, onderdeel van de Sword & Shield-serie. Die set verscheen op 14 augustus 2020.

Hoeveel Galarian Darmanitan-kaarten bestaan er?

In onze Pokédex staan 5 verschillende kaarten met de naam Galarian Darmanitan. De waardevolste daarvan is Galarian Darmanitan uit Shiny Vault, met € 6,34.

Wie heeft Galarian Darmanitan uit Darkness Ablaze getekend?

De illustratie van Galarian Darmanitan uit Darkness Ablaze is van Misa Tsutsui. Van deze illustrator staan 86 kaarten in onze Pokédex.

Mag je Galarian Darmanitan uit Darkness Ablaze nog spelen?

Galarian Darmanitan uit Darkness Ablaze is speelbaar in Expanded en Unlimited. In het huidige Standard-format mag hij niet gebruikt worden; voor verzamelaars maakt dat niets uit voor de waarde.

Meer kaarten in Darkness Ablaze

Meer kaarten zoals deze

Pokédex versie 3.6.1 · bijgewerkt op

Nieuwe Pokémon-sets

De meest recente sets, met de waardevolste kaart per set.

Bekijk alle sets in de Pokédex of bekijk de prijsindex

Recent ingekochte kaarten

Pokemonkaart Lugia
Pokemon kaart gekocht Abra
Gekochte pokemon kaart
Verkoop je pokemon kaart

Pokedex