Hero

Galarian Runerigus

×
Pokémonkaart Galarian Runerigus nummer 83/198 uit de set Chilling Reign (Sword & Shield)

Evolutielijn

Galarian Runerigus is de laatste fase van een lijn van twee fases.

  1. Fase 1
  2. Fase 2

Op de kaart zelf staat Stage 1: hij wordt gespeeld op Galarian Yamask.

Galarian Runerigus 83/198

Pokémon - Stage 1
HP 120Energietype Fighting
Geschatte marktwaarde€ 0,50Normaal · Trendprijs volgens Cardmarket · gemeten 25 aug 2026

Galarian Runerigus bestaat in twee drukken. Welke heb jij?

  • Normaal€ 0,50
  • Reverse Holo€ 0,49

Bij een reverse holo glinstert de achtergrond van de kaart en niet de afbeelding zelf. De normale druk glinstert niet.

  • Laagste aanbod€ 0,03
  • Gemiddeld verkocht€ 0,48
  • Gemiddeld (30 dagen)€ 0,49
€ 0,58€ 0,20
7 aug26 aug
Galarian Runerigus steeg 16 % in de afgelopen 19 dagen. Hoogste meting € 0,58, laagste € 0,20. Bron: Cardmarket, laatste meting 26 aug 2026.
Amerikaanse markt (TCGplayer)
  • Holofoil€ 0,43
  • Reverse holofoil€ 0,34

Omgerekend uit dollars tegen de dagkoers van de Europese Centrale Bank. Amerikaanse prijzen wijken structureel af van de Europese; voor verkoop in Nederland is Cardmarket de maatstaf.

Los verkopen loont bij deze kaart niet

Galarian Runerigus heeft een marktwaarde van € 0,50. Los verkopen loont bij dat bedrag niet: alleen al aan sleeve, toploader en envelop ben je ongeveer € 1,00 kwijt, en Cardmarket houdt 5 % commissie in. Kaarten in deze prijsklasse verkoop je per doos of per map, niet per stuk.

Heb je een doos of een map vol van dit soort kaarten, dan is dat bij elkaar wél de moeite waard — daar hebben we een aparte route voor.

Bulk aanmelden

Aan deze prijs kunnen geen rechten worden ontleend. Het is een waarneming van de markt op de genoemde peildatum, geen taxatie en geen aanbod; de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Abilities
Ability

Spiteful Slate

If this Pokémon is in the Active Spot and is damaged by an attack from your opponent's Pokémon VMAX (even if this Pokémon is Knocked Out), put damage counters on the Attacking Pokémon equal to the damage done to this Pokémon.
Attacks
Energietype ColorlessEnergietype ColorlessEnergietype Colorless

Energy Press

60+

This attack does 20 more damage for each Energy attached to your opponent's Active Pokémon.
Weakness
Zwakte tegen energietype Grass×2
Resistance
N/A
Retreat cost
Terugtrekkosten, energietype Colorless
Terugtrekkosten, energietype Colorless
Artist
KEIICHIRO ITO
Rarity
Zeldzaam holo (Rare Holo)
Set
Chilling ReignSetsymbool van Chilling Reign
Number
83 / 233
National dex
867

Galarian Runerigus is kaart 83 uit de set Chilling Reign, die 233 kaarten telt. De set verscheen op 18 juni 2021. De zeldzaamheid van deze kaart is Rare Holo. De illustratie is van KEIICHIRO ITO.

De gemiddelde marktwaarde is € 0,50. Over alle varianten lopen de prijzen van € 0,49 tot € 0,50. In de Pokédex staan 3 kaarten met de naam Galarian Runerigus.

Op de kaart staat: Never touch its shadowlike body, or you'll be shown the horrific memories behind the picture carved into it.

Veelgestelde vragen over deze kaart

Wat is Galarian Runerigus uit Chilling Reign waard?

De marktwaarde van de normaal van Galarian Runerigus uit Chilling Reign is € 0,50. Dat is de stand op 25 augustus 2026 volgens Cardmarket, de grootste Europese marktplaats voor losse kaarten. Deze kaart bestaat in 2 drukken: normaal € 0,50 en reverse holo € 0,49. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend: het is een waarneming van de markt, geen taxatie en geen bod, en de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Wat houd je over als je Galarian Runerigus uit Chilling Reign zelf verkoopt?

Galarian Runerigus uit Chilling Reign heeft een marktwaarde van € 0,50. Los verkopen loont bij dat bedrag niet: alleen al aan sleeve, toploader en envelop ben je ongeveer € 1,00 kwijt, en Cardmarket houdt 5 % commissie in. Kaarten in deze prijsklasse verkoop je per doos of per map, niet per stuk.

Hoe zeldzaam is Galarian Runerigus uit Chilling Reign?

Galarian Runerigus uit Chilling Reign heeft zeldzaamheid Rare Holo. In Chilling Reign zijn 24 van de 233 kaarten Rare Holo, oftewel 10 %.

Uit welke set komt Galarian Runerigus nummer 83?

Galarian Runerigus is kaart 83/198 uit de set Chilling Reign, onderdeel van de Sword & Shield-serie. Die set verscheen op 18 juni 2021.

Hoeveel Galarian Runerigus-kaarten bestaan er?

In onze Pokédex staan 3 verschillende kaarten met de naam Galarian Runerigus. De waardevolste daarvan is Galarian Runerigus uit Shiny Vault, met € 7,84.

Wie heeft Galarian Runerigus uit Chilling Reign getekend?

De illustratie van Galarian Runerigus uit Chilling Reign is van KEIICHIRO ITO. Van deze illustrator staan 49 kaarten in onze Pokédex.

Mag je Galarian Runerigus uit Chilling Reign nog spelen?

Galarian Runerigus uit Chilling Reign is speelbaar in Expanded en Unlimited. In het huidige Standard-format mag hij niet gebruikt worden; voor verzamelaars maakt dat niets uit voor de waarde.

Meer kaarten in Chilling Reign

Meer kaarten zoals deze

Pokédex versie 3.6.1 · bijgewerkt op

Nieuwe Pokémon-sets

De meest recente sets, met de waardevolste kaart per set.

Bekijk alle sets in de Pokédex of bekijk de prijsindex

Recent ingekochte kaarten

Pokemonkaart Lugia
Pokemon kaart gekocht Abra
Gekochte pokemon kaart
Verkoop je pokemon kaart

Pokedex