Hero

Infernape E4

×
Pokémonkaart Infernape E4 nummer 43/111 uit de set Rising Rivals (Platinum)

Evolutielijn

Infernape is de laatste fase van een lijn van drie fases.

  1. Fase 1
  2. Fase 2
  3. Fase 3
    • Infernape op een PokémonkaartInfernapedeze kaart

Op de kaart zelf staat Basic.

Infernape E4 43/111

Pokémon - Basic
HP 90Energietype Fire
Geschatte marktwaarde€ 4,49Reverse Holo · Trendprijs volgens Cardmarket · gemeten 20 sep 2026

Infernape E4 bestaat in twee drukken. Welke heb jij?

  • Reverse Holo€ 4,49
  • Normaal€ 0,85

Bij een reverse holo glinstert de achtergrond van de kaart en niet de afbeelding zelf. De normale druk glinstert niet.

  • Laagste aanbod€ 0,30
  • Gemiddeld verkocht€ 3,58
  • Gemiddeld (30 dagen)€ 3,17
€ 4,63€ 4,42
24 aug21 sep
Infernape E4 steeg 2 % in de afgelopen 28 dagen. Hoogste meting € 4,63, laagste € 4,42. Bron: Cardmarket, laatste meting 21 sep 2026.
Amerikaanse markt (TCGplayer)
  • Normal€ 1,30
  • Reverse holofoil€ 11,81

Omgerekend uit dollars tegen de dagkoers van de Europese Centrale Bank. Amerikaanse prijzen wijken structureel af van de Europese; voor verkoop in Nederland is Cardmarket de maatstaf.

Zelf verkopen of aan ons verkopen?

Verkoop je Infernape E4 zelf op Cardmarket voor de marktwaarde van € 4,49, dan houd je daar ongeveer € 3,27 van over: er gaat 5 % commissie af (€ 0,22) en ongeveer € 1,00 aan verzendmateriaal. Dat is 73 % van de marktwaarde, en je eigen tijd zit er niet in.

  • Marktwaarde€ 4,49
  • Cardmarket-commissie− € 0,22
  • Verzendmateriaal− € 1,00
  • Je houdt over€ 3,27

Gerekend met de Reverse Holo, de duurste druk van deze kaart. Heb je een andere druk, reken dan met Normaal € 0,85.

De verzendkosten betaalt de koper. Wat hier niet in zit: je eigen tijd, een verkopersaccount, het risico dat een zending zoekraakt, en de kans dat je kaart maanden te koop staat voordat iemand hem koopt. Ook de staat van de kaart telt mee — een gespeeld exemplaar brengt minder op dan de marktwaarde.

Liever in één keer klaar? Stuur een foto en je krijgt een bod op basis van deze marktwaarde en de staat van de kaart.

Bod aanvragen voor deze kaart

Aan deze prijs kunnen geen rechten worden ontleend. Het is een waarneming van de markt op de genoemde peildatum, geen taxatie en geen aanbod; de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Attacks
Energietype FireEnergietype Colorless

Split Bomb

Choose 2 of your opponent's Pokémon. This attack does 20 damage to each of them. (Don't apply Weakness and Resistance for Benched Pokémon.)
Energietype FireEnergietype ColorlessEnergietype Colorless

High Jump Kick

50

Weakness
Zwakte tegen energietype Water×2
Resistance
N/A
Retreat cost
Terugtrekkosten, energietype Colorless
Artist
Masakazu Fukuda
Rarity
Ongewoon (Uncommon)
Set
Rising RivalsSetsymbool van Rising Rivals
Number
43 / 114
National dex
392

Infernape E4 is kaart 43 uit de set Rising Rivals, die 114 kaarten telt. De set verscheen op 16 mei 2009. De zeldzaamheid van deze kaart is Uncommon. De illustratie is van Masakazu Fukuda.

De gemiddelde marktwaarde is € 4,49. Over alle varianten lopen de prijzen van € 0,85 tot € 4,49.

Veelgestelde vragen over deze kaart

Wat is Infernape E4 uit Rising Rivals waard?

De marktwaarde van de reverse holo van Infernape E4 uit Rising Rivals is € 4,49. Dat is de stand op 21 september 2026 volgens Cardmarket, de grootste Europese marktplaats voor losse kaarten. Deze kaart bestaat in 2 drukken: reverse holo € 4,49 en normaal € 0,85. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend: het is een waarneming van de markt, geen taxatie en geen bod, en de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Wat houd je over als je Infernape E4 uit Rising Rivals zelf verkoopt?

Verkoop je Infernape E4 uit Rising Rivals zelf op Cardmarket voor de marktwaarde van € 4,49, dan houd je daar ongeveer € 3,27 van over: er gaat 5 % commissie af (€ 0,22) en ongeveer € 1,00 aan verzendmateriaal. Dat is 73 % van de marktwaarde, en je eigen tijd zit er niet in.

Hoe zeldzaam is Infernape E4 uit Rising Rivals?

Infernape E4 uit Rising Rivals heeft zeldzaamheid Uncommon. In Rising Rivals zijn 32 van de 120 kaarten Uncommon, oftewel 27 %.

Uit welke set komt Infernape E4 nummer 43?

Infernape E4 is kaart 43/111 uit de set Rising Rivals, onderdeel van de Platinum-serie. Die set verscheen op 16 mei 2009.

Wie heeft Infernape E4 uit Rising Rivals getekend?

De illustratie van Infernape E4 uit Rising Rivals is van Masakazu Fukuda. Van deze illustrator staan 480 kaarten in onze Pokédex.

Mag je Infernape E4 uit Rising Rivals nog spelen?

Infernape E4 uit Rising Rivals is speelbaar in Unlimited. In het huidige Standard-format mag hij niet gebruikt worden; voor verzamelaars maakt dat niets uit voor de waarde.

Meer kaarten in Rising Rivals

Meer kaarten zoals deze

Pokédex versie 3.6.3 · bijgewerkt op

Nieuwe Pokémon-sets

De meest recente sets, met de waardevolste kaart per set.

Bekijk alle sets in de Pokédex of bekijk de prijsindex

Recent ingekochte kaarten

Pokemonkaart Lugia
Pokemon kaart gekocht Abra
Gekochte pokemon kaart
Verkoop je pokemon kaart

Pokedex