Hero

Aerodactyl GL

×
Pokémonkaart Aerodactyl GL nummer 55/111 uit de set Rising Rivals (Platinum)

Evolutielijn

Aerodactyl evolueert niet: hij staat op zichzelf en heeft geen voor- of nafase.

Op de kaart zelf staat Basic.

Aerodactyl GL 55/111

Pokémon - Basic
HP 80Energietype Fighting
Geschatte marktwaarde€ 4,15Reverse Holo · Trendprijs volgens Cardmarket · gemeten 21 sep 2026

Aerodactyl GL bestaat in twee drukken. Welke heb jij?

  • Reverse Holo€ 4,15
  • Normaal€ 0,37

Bij een reverse holo glinstert de achtergrond van de kaart en niet de afbeelding zelf. De normale druk glinstert niet.

  • Laagste aanbod€ 0,50
  • Gemiddeld verkocht€ 3,88
  • Gemiddeld (30 dagen)€ 3,51
€ 4,56€ 3,35
7 aug22 sep
Aerodactyl GL daalde 5 % in de afgelopen 46 dagen. Hoogste meting € 4,56, laagste € 3,35. Bron: Cardmarket, laatste meting 22 sep 2026.
Amerikaanse markt (TCGplayer)
  • Reverse holofoil€ 8,61

Omgerekend uit dollars tegen de dagkoers van de Europese Centrale Bank. Amerikaanse prijzen wijken structureel af van de Europese; voor verkoop in Nederland is Cardmarket de maatstaf.

Zelf verkopen of aan ons verkopen?

Verkoop je Aerodactyl GL zelf op Cardmarket voor de marktwaarde van € 4,15, dan houd je daar ongeveer € 2,94 van over: er gaat 5 % commissie af (€ 0,21) en ongeveer € 1,00 aan verzendmateriaal. Dat is 71 % van de marktwaarde, en je eigen tijd zit er niet in.

  • Marktwaarde€ 4,15
  • Cardmarket-commissie− € 0,21
  • Verzendmateriaal− € 1,00
  • Je houdt over€ 2,94

Gerekend met de Reverse Holo, de duurste druk van deze kaart. Heb je een andere druk, reken dan met Normaal € 0,37.

De verzendkosten betaalt de koper. Wat hier niet in zit: je eigen tijd, een verkopersaccount, het risico dat een zending zoekraakt, en de kans dat je kaart maanden te koop staat voordat iemand hem koopt. Ook de staat van de kaart telt mee — een gespeeld exemplaar brengt minder op dan de marktwaarde.

Liever in één keer klaar? Stuur een foto en je krijgt een bod op basis van deze marktwaarde en de staat van de kaart.

Bod aanvragen voor deze kaart

Aan deze prijs kunnen geen rechten worden ontleend. Het is een waarneming van de markt op de genoemde peildatum, geen taxatie en geen aanbod; de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Attacks
Energietype Colorless

Collect

Draw 2 cards.
Energietype FightingEnergietype Colorless

Primal Breath

30

Your opponent can't play any Pokémon from his or her hand to Evolve or to Level-Up the Defending Pokémon during his or her next turn.
Weakness
Zwakte tegen energietype Lightning×2
Resistance
Weerstand tegen energietype Fighting-20
Retreat cost
N/A
Artist
Suwama Chiaki
Rarity
Algemeen (Common)
Set
Rising RivalsSetsymbool van Rising Rivals
Number
55 / 114
National dex
142

Aerodactyl GL is kaart 55 uit de set Rising Rivals, die 114 kaarten telt. De set verscheen op 16 mei 2009. De zeldzaamheid van deze kaart is Common. De illustratie is van Suwama Chiaki.

De gemiddelde marktwaarde is € 4,15. Over alle varianten lopen de prijzen van € 0,37 tot € 4,15.

Veelgestelde vragen over deze kaart

Wat is Aerodactyl GL uit Rising Rivals waard?

De marktwaarde van de reverse holo van Aerodactyl GL uit Rising Rivals is € 4,15. Dat is de stand op 22 september 2026 volgens Cardmarket, de grootste Europese marktplaats voor losse kaarten. Deze kaart bestaat in 2 drukken: reverse holo € 4,15 en normaal € 0,37. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend: het is een waarneming van de markt, geen taxatie en geen bod, en de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Wat houd je over als je Aerodactyl GL uit Rising Rivals zelf verkoopt?

Verkoop je Aerodactyl GL uit Rising Rivals zelf op Cardmarket voor de marktwaarde van € 4,15, dan houd je daar ongeveer € 2,94 van over: er gaat 5 % commissie af (€ 0,21) en ongeveer € 1,00 aan verzendmateriaal. Dat is 71 % van de marktwaarde, en je eigen tijd zit er niet in.

Hoe zeldzaam is Aerodactyl GL uit Rising Rivals?

Aerodactyl GL uit Rising Rivals heeft zeldzaamheid Common. In Rising Rivals zijn 33 van de 120 kaarten Common, oftewel 28 %.

Uit welke set komt Aerodactyl GL nummer 55?

Aerodactyl GL is kaart 55/111 uit de set Rising Rivals, onderdeel van de Platinum-serie. Die set verscheen op 16 mei 2009.

Wie heeft Aerodactyl GL uit Rising Rivals getekend?

De illustratie van Aerodactyl GL uit Rising Rivals is van Suwama Chiaki. Van deze illustrator staan 103 kaarten in onze Pokédex.

Mag je Aerodactyl GL uit Rising Rivals nog spelen?

Aerodactyl GL uit Rising Rivals is speelbaar in Unlimited. In het huidige Standard-format mag hij niet gebruikt worden; voor verzamelaars maakt dat niets uit voor de waarde.

Meer kaarten in Rising Rivals

Meer kaarten zoals deze

Pokédex versie 3.6.3 · bijgewerkt op

Nieuwe Pokémon-sets

De meest recente sets, met de waardevolste kaart per set.

Bekijk alle sets in de Pokédex of bekijk de prijsindex

Recent ingekochte kaarten

Pokemonkaart Lugia
Pokemon kaart gekocht Abra
Gekochte pokemon kaart
Verkoop je pokemon kaart

Pokedex