Hero

Dark Ivysaur

×
Pokémonkaart Dark Ivysaur nummer 6/9 uit de set Best of Game (Other)

Evolutielijn

Ivysaur is fase 2 van drie.

  1. Fase 1
  2. Fase 2
    • Ivysaur op een PokémonkaartIvysaurdeze kaart
  3. Fase 3

Op de kaart zelf staat Stage 1: hij wordt gespeeld op Bulbasaur.

Dark Ivysaur 6/9

Pokémon - Stage 1
HP 50Energietype Grass
Geschatte marktwaarde€ 38,48Trendprijs volgens Cardmarket · gemeten 25 aug 2026
  • Laagste aanbod€ 28,00
  • Gemiddeld verkocht€ 39,93
  • Gemiddeld (30 dagen)€ 39,06
€ 38,89€ 38,48
7 aug26 aug
Dark Ivysaur daalde 1 % in de afgelopen 19 dagen. Hoogste meting € 38,89, laagste € 38,48. Bron: Cardmarket, laatste meting 26 aug 2026.
Amerikaanse markt (TCGplayer)
  • Normal€ 40,41

Omgerekend uit dollars tegen de dagkoers van de Europese Centrale Bank. Amerikaanse prijzen wijken structureel af van de Europese; voor verkoop in Nederland is Cardmarket de maatstaf.

Zelf verkopen of aan ons verkopen?

Verkoop je Dark Ivysaur zelf op Cardmarket voor de marktwaarde van € 38,48, dan houd je daar ongeveer € 35,56 van over: er gaat 5 % commissie af (€ 1,92) en ongeveer € 1,00 aan verzendmateriaal. Dat is 92 % van de marktwaarde, en je eigen tijd zit er niet in.

  • Marktwaarde€ 38,48
  • Cardmarket-commissie− € 1,92
  • Verzendmateriaal− € 1,00
  • Je houdt over€ 35,56

De verzendkosten betaalt de koper. Wat hier niet in zit: je eigen tijd, een verkopersaccount, het risico dat een zending zoekraakt, en de kans dat je kaart maanden te koop staat voordat iemand hem koopt. Ook de staat van de kaart telt mee — een gespeeld exemplaar brengt minder op dan de marktwaarde.

Liever in één keer klaar? Stuur een foto en je krijgt een bod op basis van deze marktwaarde en de staat van de kaart.

Bod aanvragen voor deze kaart

Aan deze prijs kunnen geen rechten worden ontleend. Het is een waarneming van de markt op de genoemde peildatum, geen taxatie en geen aanbod; de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Abilities
Poké-Body

Vine Pull

Once during your turn when Dark Ivysaur retreats, choose 1 of your opponent's Benched Pokémon and switch it with his or her Active Pokémon.
Attacks
Energietype GrassEnergietype Grass

Fury Strikes

Your opponent puts 3 markers onto his or her Pokémon (divided as he or she chooses). (More than 1 marker can be put on the same Pokémon.) Then, this attack does 10 damage to each Pokémon for each marker on it. Don't apply Weakness and Resistance. Remove the markers at the end of the turn.
Weakness
Zwakte tegen energietype Fire×2
Resistance
N/A
Retreat cost
Terugtrekkosten, energietype Colorless
Terugtrekkosten, energietype Colorless
Artist
Shin-ichi Yoshida
Rarity
Promo
Set
Best of GameSetsymbool van Best of Game
Number
6 / 9
National dex
2

Dark Ivysaur is kaart 6 uit de set Best of Game, die 9 kaarten telt. De set verscheen op 1 december 2002. De zeldzaamheid van deze kaart is Promo. De illustratie is van Shin-ichi Yoshida.

De gemiddelde marktwaarde is € 38,48.

Veelgestelde vragen over deze kaart

Wat is Dark Ivysaur uit Best of Game waard?

De marktwaarde van Dark Ivysaur uit Best of Game is € 38,48. Dat is de stand op 25 augustus 2026 volgens Cardmarket, de grootste Europese marktplaats voor losse kaarten. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend: het is een waarneming van de markt, geen taxatie en geen bod, en de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Wat houd je over als je Dark Ivysaur uit Best of Game zelf verkoopt?

Verkoop je Dark Ivysaur uit Best of Game zelf op Cardmarket voor de marktwaarde van € 38,48, dan houd je daar ongeveer € 35,56 van over: er gaat 5 % commissie af (€ 1,92) en ongeveer € 1,00 aan verzendmateriaal. Dat is 92 % van de marktwaarde, en je eigen tijd zit er niet in.

Hoe zeldzaam is Dark Ivysaur uit Best of Game?

Dark Ivysaur uit Best of Game heeft zeldzaamheid Promo. In Best of Game zijn 9 van de 9 kaarten Promo, oftewel 100 %.

Uit welke set komt Dark Ivysaur nummer 6?

Dark Ivysaur is kaart 6/9 uit de set Best of Game, onderdeel van de Other-serie. Die set verscheen op 1 december 2002.

Wie heeft Dark Ivysaur uit Best of Game getekend?

De illustratie van Dark Ivysaur uit Best of Game is van Shin-ichi Yoshida. Van deze illustrator staan 52 kaarten in onze Pokédex.

Mag je Dark Ivysaur uit Best of Game nog spelen?

Dark Ivysaur uit Best of Game is speelbaar in Unlimited. In het huidige Standard-format mag hij niet gebruikt worden; voor verzamelaars maakt dat niets uit voor de waarde.

Meer kaarten in Best of Game

Meer kaarten zoals deze

Pokédex versie 3.6.1 · bijgewerkt op

Nieuwe Pokémon-sets

De meest recente sets, met de waardevolste kaart per set.

Bekijk alle sets in de Pokédex of bekijk de prijsindex

Recent ingekochte kaarten

Pokemonkaart Lugia
Pokemon kaart gekocht Abra
Gekochte pokemon kaart
Verkoop je pokemon kaart

Pokedex