Hero

Basic

×

Van Basic zijn er 10495 kaarten in de Pokédex, verspreid over 73 sets. De oudste verscheen op 9 januari 1999, de nieuwste op 16 september 2026.

Welke Basic-kaarten zijn het meest waard?

De duurste Basic-kaart is Lugia 149/186 uit de set Aquapolis, met een marktwaarde van € 4.551,23 (gemeten 15 oktober 2026). De middelste van de 9.979 Basic-kaarten met een notering kost € 1,84.

De duurste kaarten

  1. Lugia 149/186 uit Aquapolis€ 4.551,23
  2. Latias & Latios-GX 170/181 uit Team Up€ 3.041,81
  3. Rocket's Mewtwo ex 99/109 uit Team Rocket Returns€ 2.839,45
  4. Mew G uit 30th Celebration€ 2.557,32
  5. Mew B uit 30th Celebration€ 2.488,56

De goedkoopste kaarten

  1. Nidoran♀ 087/128 uit 30th Celebration€ 0,02
  2. Exeggcute 001/128 uit 30th Celebration€ 0,02
  3. Meowth 113/128 uit 30th Celebration€ 0,02
  4. Victini 013/128 uit 30th Celebration€ 0,02
  5. Reshiram 014/128 uit 30th Celebration€ 0,02

Van de 9.979 Basic-kaarten met een notering kosten er 6.518 minder dan € 5,00. Zeldzaamheid en waarde lopen dus lang niet altijd gelijk op: het overgrote deel van deze kaarten is voor een paar euro te koop.

Hoe zeldzaam zijn Basic-kaarten?

Common498047%
Promo9309%
Uncommon8758%
Rare7817%
Rare Holo4995%
Rare Ultra3533%
Rare Holo V3473%
Rare Holo EX2793%

En nog 28 andere zeldzaamheden.

In welke sets zitten Basic-kaarten?

SWSH Black Star Promos 2019177
SM Black Star Promos 2017166
Scarlet & Violet 2023145
Fusion Strike 2021145
Unified Minds 2019139
XY Black Star Promos 2013138
Paldea Evolved 2023137
Cosmic Eclipse 2019136

En nog 190 andere sets.

Uit welke tijd komen de Basic-kaarten?

Base 19992182%
Gym 20001281%
Neo 20001772%
Other 20012162%
E-Card 20022032%
EX 20039709%
NP 2003290%
POP 2004901%
Diamond & Pearl 20074434%
Platinum 20092833%
HeartGold & SoulSilver 20102763%
Black & White 20117717%
XY 2013101210%
Sun & Moon 2017149014%
Sword & Shield 2019176317%
Scarlet & Violet 2023182117%
Mega Evolution 20256076%

Wie tekent de Basic-kaarten?

5ban Graphics658
Ken Sugimori528
Mitsuhiro Arita356
Kouki Saitou346
Kagemaru Himeno321
Masakazu Fukuda260
Atsuko Nishida248
Midori Harada193

Records onder de Basic-kaarten

De eerste kaart
Chansey 3/102 uit Base, verschenen op 9 januari 1999
De nieuwste kaart
Mew B uit 30th Celebration, verschenen op 16 september 2026
De meeste HP
Magnezone ex 65/198 uit Scarlet & Violet, met 330 HP
De sterkste aanval
Topaz Bolt van Pikachu ex 247/191 uit Surging Sparks, met 300 schade

Veelgestelde vragen over Basic-kaarten

Hoeveel Basic-kaarten zijn er?

In onze Pokédex staan 10.497 kaarten van Basic, verspreid over 198 sets. Ze verschenen tussen 1999 en 2026.

Wat is de duurste Basic-kaart?

De duurste Basic-kaart is Lugia 149/186 uit de set Aquapolis, met een marktwaarde van € 4.551,23, gemeten op 15 oktober 2026. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend: het is een waarneming van de markt, geen taxatie en geen bod, en de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Wat is de eerste Basic-kaart?

De oudste Basic-kaart in onze Pokédex is Chansey 3/102 uit de set Base, verschenen op 9 januari 1999.

Wat kost een Basic-kaart gemiddeld?

Van de 9.979 Basic-kaarten met een notering kost de middelste € 1,84; het gemiddelde ligt op € 21,74. Dat verschil komt doordat een handvol dure kaarten het gemiddelde omhoogtrekt; de mediaan zegt meer over de kaart die je waarschijnlijk in handen hebt.

Zijn Basic-kaarten zeldzaam?

De meeste Basic-kaarten zijn niet zeldzaam: 47 % valt in de categorie Common (4.980 kaarten van de 10497). Dat zie je terug in de prijs: 6518 van de 9979 kaarten met een notering kosten minder dan € 5,00.

Wat is een goedkope Basic-kaart om mee te beginnen?

De goedkoopste Basic-kaart met een notering is Nidoran♀ 087/128 uit de set 30th Celebration, voor € 0,02 (gemeten 15 oktober 2026). Wie met verzamelen begint, koopt dit soort kaarten meestal per set of per lot: los bestellen kost al gauw meer aan verzending dan aan kaart.

Wie tekent de Basic-kaarten?

5ban Graphics tekende de meeste Basic-kaarten in onze Pokédex: 658 kaarten.

Pokédex versie 3.6.3 · bijgewerkt op

Nieuwe Pokémon-sets

De meest recente sets, met de waardevolste kaart per set.

Bekijk alle sets in de Pokédex of bekijk de prijsindex

Recent ingekochte kaarten

Pokemonkaart Lugia
Pokemon kaart gekocht Abra
Gekochte pokemon kaart
Verkoop je pokemon kaart

Pokedex