Hero

Psychic Energy

×

Psychic Energy 24/30

Energietype Psychic
Geschatte marktwaarde€ 0,12Trendprijs volgens Cardmarket · gemeten 21 sep 2026
  • Laagste aanbod€ 0,02
  • Gemiddeld verkocht€ 0,12
  • Gemiddeld (30 dagen)€ 0,12
€ 0,12€ 0,12
30 aug22 sep
Psychic Energy bleef vrijwel gelijk in de afgelopen 23 dagen. Hoogste meting € 0,12, laagste € 0,12. Bron: Cardmarket, laatste meting 22 sep 2026.
Amerikaanse markt (TCGplayer)
  • Normal€ 0,10

Omgerekend uit dollars tegen de dagkoers van de Europese Centrale Bank. Amerikaanse prijzen wijken structureel af van de Europese; voor verkoop in Nederland is Cardmarket de maatstaf.

Los verkopen loont bij deze kaart niet

Psychic Energy heeft een marktwaarde van € 0,12. Los verkopen loont bij dat bedrag niet: alleen al aan sleeve, toploader en envelop ben je ongeveer € 1,00 kwijt, en Cardmarket houdt 5 % commissie in. Kaarten in deze prijsklasse verkoop je per doos of per map, niet per stuk.

Heb je een doos of een map vol van dit soort kaarten, dan is dat bij elkaar wél de moeite waard — daar hebben we een aparte route voor.

Bulk aanmelden

Aan deze prijs kunnen geen rechten worden ontleend. Het is een waarneming van de markt op de genoemde peildatum, geen taxatie en geen aanbod; de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Weakness
N/A
Resistance
N/A
Retreat cost
N/A
Artist
N/A
Rarity
Onbekend
Set
SM trainer Kit (Alolan Raichu)Setsymbool van SM trainer Kit (Alolan Raichu)
Number
24 / 30

Psychic Energy is kaart 24 uit de set SM trainer Kit (Alolan Raichu), die 30 kaarten telt. De set verscheen op 21 april 2017. De zeldzaamheid van deze kaart is None.

De gemiddelde marktwaarde is € 0,12. In de Pokédex staan 45 kaarten met de naam Psychic Energy.

Veelgestelde vragen over deze kaart

Wat is Psychic Energy uit SM trainer Kit (Alolan Raichu) waard?

De marktwaarde van Psychic Energy uit SM trainer Kit (Alolan Raichu) is € 0,12. Dat is de stand op 22 september 2026 volgens Cardmarket, de grootste Europese marktplaats voor losse kaarten. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend: het is een waarneming van de markt, geen taxatie en geen bod, en de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Wat houd je over als je Psychic Energy uit SM trainer Kit (Alolan Raichu) zelf verkoopt?

Psychic Energy uit SM trainer Kit (Alolan Raichu) heeft een marktwaarde van € 0,12. Los verkopen loont bij dat bedrag niet: alleen al aan sleeve, toploader en envelop ben je ongeveer € 1,00 kwijt, en Cardmarket houdt 5 % commissie in. Kaarten in deze prijsklasse verkoop je per doos of per map, niet per stuk.

Hoe zeldzaam is Psychic Energy uit SM trainer Kit (Alolan Raichu)?

Psychic Energy uit SM trainer Kit (Alolan Raichu) heeft zeldzaamheid None. In SM trainer Kit (Alolan Raichu) zijn 15 van de 30 kaarten None, oftewel 50 %.

Uit welke set komt Psychic Energy nummer 24?

Psychic Energy is kaart 24/30 uit de set SM trainer Kit (Alolan Raichu), onderdeel van de Sun & Moon-serie. Die set verscheen op 21 april 2017.

Hoeveel Psychic Energy-kaarten bestaan er?

In onze Pokédex staan 45 verschillende kaarten met de naam Psychic Energy. De waardevolste daarvan is Psychic Energy uit Call of Legends, met € 84,96.

Meer kaarten in SM trainer Kit (Alolan Raichu)

Meer kaarten zoals deze

Pokédex versie 3.6.3 · bijgewerkt op

Nieuwe Pokémon-sets

De meest recente sets, met de waardevolste kaart per set.

Bekijk alle sets in de Pokédex of bekijk de prijsindex

Recent ingekochte kaarten

Pokemonkaart Lugia
Pokemon kaart gekocht Abra
Gekochte pokemon kaart
Verkoop je pokemon kaart

Pokedex