Hero

Mallow & Lana

×

Mallow & Lana 198/236

Trainer - Supporter
Geschatte marktwaarde€ 0,93Reverse Holo · Trendprijs volgens Cardmarket · gemeten 25 aug 2026

Mallow & Lana bestaat in twee drukken. Welke heb jij?

  • Reverse Holo€ 0,93
  • Normaal€ 0,27

Bij een reverse holo glinstert de achtergrond van de kaart en niet de afbeelding zelf. De normale druk glinstert niet.

  • Laagste aanbod€ 0,25
  • Gemiddeld verkocht€ 0,70
  • Gemiddeld (30 dagen)€ 0,91
€ 0,93€ 0,68
7 aug26 aug
Mallow & Lana steeg 37 % in de afgelopen 19 dagen. Hoogste meting € 0,93, laagste € 0,68. Bron: Cardmarket, laatste meting 26 aug 2026.
Amerikaanse markt (TCGplayer)
  • Normal€ 0,28
  • Reverse holofoil€ 0,96

Omgerekend uit dollars tegen de dagkoers van de Europese Centrale Bank. Amerikaanse prijzen wijken structureel af van de Europese; voor verkoop in Nederland is Cardmarket de maatstaf.

Los verkopen loont bij deze kaart niet

Mallow & Lana heeft een marktwaarde van € 0,93. Los verkopen loont bij dat bedrag niet: alleen al aan sleeve, toploader en envelop ben je ongeveer € 1,00 kwijt, en Cardmarket houdt 5 % commissie in. Kaarten in deze prijsklasse verkoop je per doos of per map, niet per stuk.

Heb je een doos of een map vol van dit soort kaarten, dan is dat bij elkaar wél de moeite waard — daar hebben we een aparte route voor.

Bulk aanmelden

Aan deze prijs kunnen geen rechten worden ontleend. Het is een waarneming van de markt op de genoemde peildatum, geen taxatie en geen aanbod; de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Rules
Switch your Active Pokémon with 1 of your Benched Pokémon.
When you play this card, you may discard 2 other cards from your hand. If you do, heal 120 damage from the Pokémon you moved to your Bench.
You may play only 1 Supporter card during your turn (before your attack).
Weakness
N/A
Resistance
N/A
Retreat cost
N/A
Artist
Ken Sugimori
Rarity
Ongewoon (Uncommon)
Set
Cosmic EclipseSetsymbool van Cosmic Eclipse
Number
198 / 271

Mallow & Lana is kaart 198 uit de set Cosmic Eclipse, die 271 kaarten telt. De set verscheen op 1 november 2019. De zeldzaamheid van deze kaart is Uncommon. De illustratie is van Ken Sugimori.

De gemiddelde marktwaarde is € 0,93. Over alle varianten lopen de prijzen van € 0,27 tot € 0,93. In de Pokédex staan 2 kaarten met de naam Mallow & Lana.

Veelgestelde vragen over deze kaart

Wat is Mallow & Lana uit Cosmic Eclipse waard?

De marktwaarde van de reverse holo van Mallow & Lana uit Cosmic Eclipse is € 0,93. Dat is de stand op 25 augustus 2026 volgens Cardmarket, de grootste Europese marktplaats voor losse kaarten. Deze kaart bestaat in 2 drukken: reverse holo € 0,93 en normaal € 0,27. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend: het is een waarneming van de markt, geen taxatie en geen bod, en de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Wat houd je over als je Mallow & Lana uit Cosmic Eclipse zelf verkoopt?

Mallow & Lana uit Cosmic Eclipse heeft een marktwaarde van € 0,93. Los verkopen loont bij dat bedrag niet: alleen al aan sleeve, toploader en envelop ben je ongeveer € 1,00 kwijt, en Cardmarket houdt 5 % commissie in. Kaarten in deze prijsklasse verkoop je per doos of per map, niet per stuk.

Hoe zeldzaam is Mallow & Lana uit Cosmic Eclipse?

Mallow & Lana uit Cosmic Eclipse heeft zeldzaamheid Uncommon. In Cosmic Eclipse zijn 66 van de 272 kaarten Uncommon, oftewel 24 %.

Uit welke set komt Mallow & Lana nummer 198?

Mallow & Lana is kaart 198/236 uit de set Cosmic Eclipse, onderdeel van de Sun & Moon-serie. Die set verscheen op 1 november 2019.

Hoeveel Mallow & Lana-kaarten bestaan er?

In onze Pokédex staan 2 verschillende kaarten met de naam Mallow & Lana. De waardevolste daarvan is Mallow & Lana uit Cosmic Eclipse, met € 110,50.

Wie heeft Mallow & Lana uit Cosmic Eclipse getekend?

De illustratie van Mallow & Lana uit Cosmic Eclipse is van Ken Sugimori. Van deze illustrator staan 1.108 kaarten in onze Pokédex.

Mag je Mallow & Lana uit Cosmic Eclipse nog spelen?

Mallow & Lana uit Cosmic Eclipse is speelbaar in Expanded en Unlimited. In het huidige Standard-format mag hij niet gebruikt worden; voor verzamelaars maakt dat niets uit voor de waarde.

Meer kaarten in Cosmic Eclipse

Meer kaarten zoals deze

Pokédex versie 3.6.1 · bijgewerkt op

Nieuwe Pokémon-sets

De meest recente sets, met de waardevolste kaart per set.

Bekijk alle sets in de Pokédex of bekijk de prijsindex

Recent ingekochte kaarten

Pokemonkaart Lugia
Pokemon kaart gekocht Abra
Gekochte pokemon kaart
Verkoop je pokemon kaart

Pokedex