Hero

Cyclone Energy

×

Cyclone Energy 99/115

Energy - Special
Geschatte marktwaarde€ 8,90Reverse Holo · Trendprijs volgens Cardmarket · gemeten 25 aug 2026

Cyclone Energy bestaat in twee drukken. Welke heb jij?

  • Reverse Holo€ 8,90
  • Normaal€ 0,88

Bij een reverse holo glinstert de achtergrond van de kaart en niet de afbeelding zelf. De normale druk glinstert niet.

  • Laagste aanbod€ 1,11
  • Gemiddeld verkocht€ 8,00
  • Gemiddeld (30 dagen)€ 7,51
€ 10,08€ 8,90
7 aug26 aug
Cyclone Energy bleef vrijwel gelijk in de afgelopen 19 dagen. Hoogste meting € 10,08, laagste € 8,90. Bron: Cardmarket, laatste meting 26 aug 2026.
Amerikaanse markt (TCGplayer)
  • Reverse holofoil€ 16,06

Omgerekend uit dollars tegen de dagkoers van de Europese Centrale Bank. Amerikaanse prijzen wijken structureel af van de Europese; voor verkoop in Nederland is Cardmarket de maatstaf.

Zelf verkopen of aan ons verkopen?

Verkoop je Cyclone Energy zelf op Cardmarket voor de marktwaarde van € 8,90, dan houd je daar ongeveer € 7,46 van over: er gaat 5 % commissie af (€ 0,45) en ongeveer € 1,00 aan verzendmateriaal. Dat is 84 % van de marktwaarde, en je eigen tijd zit er niet in.

  • Marktwaarde€ 8,90
  • Cardmarket-commissie− € 0,45
  • Verzendmateriaal− € 1,00
  • Je houdt over€ 7,46

Gerekend met de Reverse Holo, de duurste druk van deze kaart. Heb je een andere druk, reken dan met Normaal € 0,88.

De verzendkosten betaalt de koper. Wat hier niet in zit: je eigen tijd, een verkopersaccount, het risico dat een zending zoekraakt, en de kans dat je kaart maanden te koop staat voordat iemand hem koopt. Ook de staat van de kaart telt mee — een gespeeld exemplaar brengt minder op dan de marktwaarde.

Liever in één keer klaar? Stuur een foto en je krijgt een bod op basis van deze marktwaarde en de staat van de kaart.

Bod aanvragen voor deze kaart

Aan deze prijs kunnen geen rechten worden ontleend. Het is een waarneming van de markt op de genoemde peildatum, geen taxatie en geen aanbod; de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Rules
Cyclone Energy provides Colorless Energy. When you attach this card from your hand to your Active Pokémon, switch 1 of the Defending Pokémon with 1 of your opponent's Benched Pokémon. Your opponent chooses the Benched Pokémon to switch.
Weakness
N/A
Resistance
N/A
Retreat cost
N/A
Artist
Shin-ichi Yoshikawa
Rarity
Ongewoon (Uncommon)
Set
Unseen ForcesSetsymbool van Unseen Forces
Number
99 / 117

Cyclone Energy is kaart 99 uit de set Unseen Forces, die 117 kaarten telt. De set verscheen op 1 augustus 2005. De zeldzaamheid van deze kaart is Uncommon. De illustratie is van Shin-ichi Yoshikawa.

De gemiddelde marktwaarde is € 8,90. Over alle varianten lopen de prijzen van € 0,88 tot € 8,90. In de Pokédex staan 4 kaarten met de naam Cyclone Energy.

Veelgestelde vragen over deze kaart

Wat is Cyclone Energy uit Unseen Forces waard?

De marktwaarde van de reverse holo van Cyclone Energy uit Unseen Forces is € 8,90. Dat is de stand op 25 augustus 2026 volgens Cardmarket, de grootste Europese marktplaats voor losse kaarten. Deze kaart bestaat in 2 drukken: reverse holo € 8,90 en normaal € 0,88. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend: het is een waarneming van de markt, geen taxatie en geen bod, en de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Wat houd je over als je Cyclone Energy uit Unseen Forces zelf verkoopt?

Verkoop je Cyclone Energy uit Unseen Forces zelf op Cardmarket voor de marktwaarde van € 8,90, dan houd je daar ongeveer € 7,46 van over: er gaat 5 % commissie af (€ 0,45) en ongeveer € 1,00 aan verzendmateriaal. Dat is 84 % van de marktwaarde, en je eigen tijd zit er niet in.

Hoe zeldzaam is Cyclone Energy uit Unseen Forces?

Cyclone Energy uit Unseen Forces heeft zeldzaamheid Uncommon. In Unseen Forces zijn 34 van de 145 kaarten Uncommon, oftewel 23 %.

Uit welke set komt Cyclone Energy nummer 99?

Cyclone Energy is kaart 99/115 uit de set Unseen Forces, onderdeel van de EX-serie. Die set verscheen op 1 augustus 2005.

Hoeveel Cyclone Energy-kaarten bestaan er?

In onze Pokédex staan 4 verschillende kaarten met de naam Cyclone Energy. De waardevolste daarvan is Cyclone Energy uit Skyridge, met € 15,94.

Wie heeft Cyclone Energy uit Unseen Forces getekend?

De illustratie van Cyclone Energy uit Unseen Forces is van Shin-ichi Yoshikawa. Van deze illustrator staan 61 kaarten in onze Pokédex.

Mag je Cyclone Energy uit Unseen Forces nog spelen?

Cyclone Energy uit Unseen Forces is speelbaar in Unlimited. In het huidige Standard-format mag hij niet gebruikt worden; voor verzamelaars maakt dat niets uit voor de waarde.

Meer kaarten in Unseen Forces

Meer kaarten zoals deze

Pokédex versie 3.6.1 · bijgewerkt op

Nieuwe Pokémon-sets

De meest recente sets, met de waardevolste kaart per set.

Bekijk alle sets in de Pokédex of bekijk de prijsindex

Recent ingekochte kaarten

Pokemonkaart Lugia
Pokemon kaart gekocht Abra
Gekochte pokemon kaart
Verkoop je pokemon kaart

Pokedex