Hero

Miraidon ex

×
Pokémonkaart Miraidon ex nummer 244/198 uit de set Scarlet & Violet

Evolutielijn

Miraidon evolueert niet: hij staat op zichzelf en heeft geen voor- of nafase.

Op de kaart zelf staat Basic.

Miraidon ex 244/198

Pokémon - Basic, EX
HP 220Energietype Lightning
Geschatte marktwaarde€ 37,05Trendprijs volgens Cardmarket · gemeten 26 sep 2026
  • Laagste aanbod€ 10,00
  • Gemiddeld verkocht€ 23,19
  • Gemiddeld (30 dagen)€ 23,83
€ 38,10€ 18,06
7 aug27 sep
Miraidon ex steeg 92 % in de afgelopen 51 dagen. Hoogste meting € 38,10, laagste € 18,06. Bron: Cardmarket, laatste meting 27 sep 2026.
Amerikaanse markt (TCGplayer)
  • Holofoil€ 20,28

Omgerekend uit dollars tegen de dagkoers van de Europese Centrale Bank. Amerikaanse prijzen wijken structureel af van de Europese; voor verkoop in Nederland is Cardmarket de maatstaf.

Zelf verkopen of aan ons verkopen?

Verkoop je Miraidon ex zelf op Cardmarket voor de marktwaarde van € 37,05, dan houd je daar ongeveer € 34,20 van over: er gaat 5 % commissie af (€ 1,85) en ongeveer € 1,00 aan verzendmateriaal. Dat is 92 % van de marktwaarde, en je eigen tijd zit er niet in.

  • Marktwaarde€ 37,05
  • Cardmarket-commissie− € 1,85
  • Verzendmateriaal− € 1,00
  • Je houdt over€ 34,20

De verzendkosten betaalt de koper. Wat hier niet in zit: je eigen tijd, een verkopersaccount, het risico dat een zending zoekraakt, en de kans dat je kaart maanden te koop staat voordat iemand hem koopt. Ook de staat van de kaart telt mee — een gespeeld exemplaar brengt minder op dan de marktwaarde.

Liever in één keer klaar? Stuur een foto en je krijgt een bod op basis van deze marktwaarde en de staat van de kaart.

Bod aanvragen voor deze kaart

Aan deze prijs kunnen geen rechten worden ontleend. Het is een waarneming van de markt op de genoemde peildatum, geen taxatie en geen aanbod; de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Abilities
Ability

Ability

Once during your turn, you may search your deck for up to 2 Basic Lightning Pokémon and put them onto your Bench. Then, shuffle your deck.
Attacks
Energietype LightningEnergietype LightningEnergietype Colorless

Photon Blaster

220

During your next turn, this Pokémon can't attack.
Weakness
Zwakte tegen energietype Fighting×2
Resistance
N/A
Retreat cost
Terugtrekkosten, energietype Colorless
Artist
kantaro
Rarity
Special Illustration Rare
Set
Scarlet & VioletSetsymbool van Scarlet & Violet
Number
244 / 252
National dex
1008

Miraidon ex is kaart 244 uit de set Scarlet & Violet, die 252 kaarten telt. De set verscheen op 31 maart 2023. De zeldzaamheid van deze kaart is Special Illustration Rare. De illustratie is van kantaro.

De gemiddelde marktwaarde is € 37,05. In de Pokédex staan 10 kaarten met de naam Miraidon ex.

Veelgestelde vragen over deze kaart

Wat is Miraidon ex uit Scarlet & Violet waard?

De marktwaarde van Miraidon ex uit Scarlet & Violet is € 37,05. Dat is de stand op 26 september 2026 volgens Cardmarket, de grootste Europese marktplaats voor losse kaarten. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend: het is een waarneming van de markt, geen taxatie en geen bod, en de staat van de kaart is er niet in verwerkt.

Wat houd je over als je Miraidon ex uit Scarlet & Violet zelf verkoopt?

Verkoop je Miraidon ex uit Scarlet & Violet zelf op Cardmarket voor de marktwaarde van € 37,05, dan houd je daar ongeveer € 34,20 van over: er gaat 5 % commissie af (€ 1,85) en ongeveer € 1,00 aan verzendmateriaal. Dat is 92 % van de marktwaarde, en je eigen tijd zit er niet in.

Hoe zeldzaam is Miraidon ex uit Scarlet & Violet?

Miraidon ex uit Scarlet & Violet heeft zeldzaamheid Special Illustration Rare. In Scarlet & Violet zijn 10 van de 258 kaarten Special Illustration Rare, oftewel 4 %.

Uit welke set komt Miraidon ex nummer 244?

Miraidon ex is kaart 244/198 uit de set Scarlet & Violet, onderdeel van de Scarlet & Violet-serie. Die set verscheen op 31 maart 2023.

Hoeveel Miraidon ex-kaarten bestaan er?

In onze Pokédex staan 10 verschillende kaarten met de naam Miraidon ex. De waardevolste daarvan is Miraidon ex uit Scarlet & Violet, met € 37,05.

Wie heeft Miraidon ex uit Scarlet & Violet getekend?

De illustratie van Miraidon ex uit Scarlet & Violet is van kantaro. Van deze illustrator staan 33 kaarten in onze Pokédex.

Mag je Miraidon ex uit Scarlet & Violet nog spelen?

Miraidon ex uit Scarlet & Violet is speelbaar in Expanded en Unlimited. In het huidige Standard-format mag hij niet gebruikt worden; voor verzamelaars maakt dat niets uit voor de waarde.

Meer kaarten in Scarlet & Violet

Meer kaarten zoals deze

Pokédex versie 3.6.3 · bijgewerkt op

Nieuwe Pokémon-sets

De meest recente sets, met de waardevolste kaart per set.

Bekijk alle sets in de Pokédex of bekijk de prijsindex

Recent ingekochte kaarten

Pokemonkaart Lugia
Pokemon kaart gekocht Abra
Gekochte pokemon kaart
Verkoop je pokemon kaart

Pokedex